WYSOKI KONTRAST
A A A
Jesteś tutaj: Strona główna -> Aktualności
Rotator
04 lipca 2014

Konsultacje Studium rozwoju gospodarczego


W związku z realizacją wspólnego projektu Powiatu Konińskiego, Miasta Konin oraz gmin powiatu konińskiego pt. Aglomeracja Konińska – współpraca JST kluczem do nowoczesnego rozwoju gospodarczego, który współfinansowany jest przez Unię Europejską z Europejskiego Fundusz Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna 2007-2013, zwracamy się do Państwa z prośbą o wypełnienie ankiety.

W ramach ww. projektu firma Ageron Polska, na zlecenie Starostwa Powiatowego w Koninie, opracowuje dokument Studium rozwoju gospodarczego wraz z programem promocji terenów inwestycyjnych Obszaru Funkcjonalnego Aglomeracji Konińskiej (OFAK). Dokument ten ma za zadanie zaprojektowanie działań, które pozwolą na rozwój gospodarczy OFAK, a więc wspomogą rozwój lokalnych przedsiębiorstw, pomogą w przyciąganiu inwestorów z Polski i zagranicy, a także pozwolą mieszkańcom aglomeracji na efektywne funkcjonowanie na rynku pracy.

W związku z powyższym zwracamy się z prośbą o odpowiedź (do 31 lipca) na zamieszczone w ankiecie pytania, co pomoże nam we wskazaniu kierunków rozwoju gospodarczego zgodnych z potrzebami lokalnej społeczności. Pana/Pani opinia będzie istotną wskazówką w wyznaczeniu ostatecznych celów rozwoju gospodarczego i wskazaniu  terenów wymagających rewitalizacji.Starostwo Powiatowe w Koninie
Al. 1 Maja 9, 62-510 Konin, 

Sekretariat Starosty Konińskiego
tel. (+48 63) 240-32-00
fax (+48 63) 240-32-01
e-mail: powiat@powiat.konin.pl

Wydział Rozwoju i Promocji
tel. (+48 63) 240-32-77
e-mail: promocja@powiat.konin.pl

Punkt Informacyjny
tel. (+48 63) 240-32-42